A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Технічний контроль


ДО УВАГИ СУБЄКТІВ ЗДІЙСНЕННЯ ОБОВЯЗКОВОГО ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

З 24 травня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 141 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512», якою запроваджується фотофіксація проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу та затверджено оновлений бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу.

Зазначеними змінами також збільшується обсяг інформації про результати проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, яка передається суб’єктами здійснення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів до Єдиного державного реєстру МВС (НАІС ОТК) (далі – Реєстр), а саме додатково передаватиметься інформація про:

  • показник одометра;
  • вантажність (для транспортних засобів категорії N, O), тонн;
  • автомобіль експлуатується як таксі: так/ні;
  • транспортний засіб (категорії N, O) використовується для перевезення небезпечних вантажів: так/ні;
  • дані з гальмового стенда про перевірку характеристик гальмових систем транспортного засобу
  • три фотографії: 1) під час зовнішнього огляду транспортного засобу; 2) під час перевірки фар; 3) під час перевірки  гальмової системи методом стендових випробувань з фіксацією загального вигляду транспортного засобу та номерного знака (поради щодо фотофіксації процесу ОТК ТЗ )

При цьому на фотографіях обов’язково зазначаються час і дата фотофіксації, які повинні відповідати часу і даті видачі протоколу перевірки технічного стану.

Для належної передачі результатів фотофіксації процесу перевірки технічного стану розмір кожної з фотографій не повинен перевищувати 300 кб, роздільна здатність дорівнювати 640 х 480 dpi, розширення jpeg.

Також повідомляємо, що у зв‘язку з активацією оновлених сертифікатів ключів шлюза захисту з’єднань, для коректної роботи робочих станцій з ЄДР МВС необхідно забезпечити встановлення останньої версії програмного комплекса клієнта захисту з’єднань, а також додати до існуючих оновлені сертифікати: 4984406 та 4984408.

1. Про порядок забезпечення суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю доступом до бази даних про результати проведення ОТК

2. Перелік акредитованих центрів сертифікації ключів, технологічно сумісних із засобами криптографічного захисту інформації НАІС ДДАІ МВС України

3. Реєстр суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів

4. Заява про надання доступу на передачу даних про результати ОТК

5. Зобов’язання зовнішнього користувача – оператора робочого місця, відповідального за передачу результатів обов’язкового технічного контролю

6. Технічне завдання на комплексну систему захисту інформації типового робочого місця зовнішнього користувача

Вхід до системи для передачі результатів ОТК до загальнодержавної бази даних здійснюється за посиланням: otk.sai.gov.ua

Button_OTK-400x82