Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби


Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби:

— провідного спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання РСЦ МВС в Луганській області.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Конкурс відбудеться 17 лютого 2017 року о 09:00. Прийом документів здійснюється до 18-ї години 13 лютого 2017 року за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н, каб. 4 (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю). Довідки за телефоном:   (06452) 4-50-55.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням: http://nads.gov.ua/page/vakansiyi.