A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби


Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області (вул. Б. Ліщини, 37 «Н», м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії «В» а саме:

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2017 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Регіонального сервісного центру МВС в Луганській області визначено наказом РСЦ МВС від 4 січня 2018 року №1.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в РСЦ МВС в Луганській області до 18 год.00 хв. 18 січня 2018 року, за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н, каб. 4 (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю). Довідки за телефоном: (06452) 4-50-55.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 22 січня 2018 року, о 10 год. 00 хв., м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н.

Контактна інформація: Карабут Максим Костянтинович, тел. (06452) 4-50-55, m.karabut_lug@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Національного агентства України з питань державної служби.