A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби


Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області (вул. Б. Ліщини, 37 «Н», м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби, а саме:

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка (П2-ДС).
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Всі особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають зазначені документи до 18 год. 00 хв. 04 лютого 2019 року, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н, каб. 4 (сектор персоналу). Довідки за телефоном: (06452) 4-50-55.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 08 лютого 2019 року, о 14 год. 00 хв., м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н.

Контактна особа: Карабут Максим Костянтинович, тел. (06452) 4-50-55, m.karabut_lug@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Національного агентства України з питань державної служби.