A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області (вул. Б. Ліщини, 37 «Н», м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби, а саме:

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку таку інформацію:

  1. Реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (копія паспорта).
  2. Підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти.
  3. Підтвердження рівня вільного володіння державною мовою.
  4. Відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, передбаченими статтею 20 Закону України «Про державну службу», та іншими умовами конкурсу.Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме за формою, визначеною Кабінетом Міністрів України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  5. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади регіонального сервісного центру МВС  визначено наказом РСЦ МВС  від  28 листопада 2019 року № 127.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Всі особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають зазначені документи до 18 год. 00 хв. 04 грудня 2019 року, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н, каб. 4 (сектор персоналу). Довідки за телефоном: (06452) 4-50-55.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 10 грудня 2019 року, о 10 год. 00 хв., м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н.

Контактна особа: Карабут Максим Костянтинович, тел. (06452) 4-50-55, m.karabut_lug@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агенства України з питань державно служби за посиланням:

Єдиний портал вакансій