A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області (вул. Б. Ліщини, 37 «Н», м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби, а саме:

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка (П2-ДС).
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади регіонального сервісного центру МВС  визначено наказом РСЦ МВС  від  08 листопада 2019 року № 124.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Всі особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають зазначені документи до 18 год. 00 хв. 14 листопада 2019 року, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н, каб. 4 (сектор персоналу). Довідки за телефоном: (06452) 4-50-55.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 20 листопада 2019 року, о 10 год. 00 хв., м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н.

Контактна особа: Карабут Максим Костянтинович, тел. (06452) 4-50-55, m.karabut_lug@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агенства України з питань державно служби за посиланням:

Єдиний портал вакансій