A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Луганській області (вул. Б. Ліщини, 37 «Н», м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби, а саме:

 • Провідного спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання  РСЦ МВС категорія «В» (тимчасово, на період соціальної відпустки основного працівника до дня фактичного виходу), згідно з умовами проведення конкурсу;
 • Спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання РСЦ МВС категорія «В», згідно з умовами проведення конкурсу;

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку таку інформацію:

 • 1. Реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (копія паспорта).

  2. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме за формою, визначеною Кабінетом Міністрів України.

  3. Заява, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

  4.  Підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти.

  5. Підтвердження рівня вільного володіння державною мовою.

  6. Відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, передбаченими статтею 20  Закону України  «Про державну службу», та іншими умовами конкурсу.

  Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

  Строк подачі документів 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на  Єдиному порталі  вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та офіційному сайті РСЦ МВС в Луганській області.

  Документи що подаються для участі в конкурсі приймаються до 16 год. 45 хв. 18 жовтня 2019 року.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади регіонального сервісного центру МВС  визначено наказом РСЦ МВС  від  03 жовтня 2019 року № 109.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Всі особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають зазначені документи до 16 год. 45 хв. 18 жовтня 2019 року, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н, каб. 4 (сектор персоналу). Довідки за телефоном: (06452) 4-50-55.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 24 жовтня 2019 року, о 10 год. 00 хв., м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-Н.

Контактна особа: Карабут Максим Костянтинович, тел. (06452) 4-50-55, m.karabut_lug@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Єдиний портал вакансій