A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення про прийом документів на вакантну посаду завідувача господарства сектору контролю за експлуатацією автотранспорту та господарської діяльності


Оголошено прийом документів на вакантну посаду:

Завідувача господарства сектору контролю за експлуатацією автотранспорту та господарської діяльності регіонального сервісного центру МВС в Луганській області (м. Сєвєродонецьк) – 1 штатна одиниця

Вимоги до кандидата:

 1. Освіта вища.
 2. Вільне володіння державною мовою;
 3. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
 4. Знання законодавства України: Конституція України, Закон України «Про дорожній рух»; Наказ України № 43 від 10.02.1998 «Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті»; Типове положення про службу охорони праці (наказ № 255 від 15.11.2004 Державного комітету України з нагляду з охорони праці); Кодекс цивільного захисту України; Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»; Наказ МВС від 15.08.2016 № 810 «Про внесення змін до Правил пожежної безпеки в Україні».

Особисті якості:

Уміння працювати з інформацією, вміння працювати в команді, здатність приймати зміни та змінюватися, відповідальність, уважність до деталей, ініціативність, стресостійкість, орієнтація на обслуговування, клієнтоорієнтованість, комунікабельність.
Основні посадові обов’язки:

 1. Забезпечує належну роботу службового транспорту, оргтехніки, телефонного зв’язку та їх утримання в належному технічному стані.
 2. Забезпечує утримання в належному технічному, санітарному та протипожежному стані службових приміщень та обладнання, забезпечує своєчасне проведення їхнього ремонту.
 3. Вживає заходів щодо комплексного утримання санітарно-технічного стану території, адміністративних будівель, організовує вивіз та утилізацію відходів, слідкує за експлуатацією адміністративних будівель а саме: їх інженерних мереж та системи електропостачання.
 4. Забезпечує утилізацію матеріально-технічних цінностей, які відповідно до Закону України «Про охорону природного середовища» підлягають до утилізації спеціальними підприємствами.
 5. Готує пропозиції щодо ремонту будівель та інженерних мереж та надає їх до сектору організації закупівель.
 6. Організовує облік товарно-матеріальних цінностей та забезпечує їх правильне використання і збереження. Спільно з сектором фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку РСЦ МВС бере участь у проведенні щорічної інвентаризації матеріальних цінностей, що знаходяться в користуванні працівників.
 7. Організовує та готує необхідні документи на списання використаних матеріальних цінностей. Готує і подає необхідні заявки для розгляду комітету з конкурсних торгів на придбання товарно-матеріальних цінностей для потреб діяльності РСЦ МВС.
 8. Забезпечує матеріально-технічну підготовку нарад, зустрічей інших заходів з діяльності РСЦ МВС. Готує проекти нормативно-розпорядчих документів з питань, що відносяться до компетенції сектору.
 9. Аналізує, узагальнює та інформує керівництво РСЦ МВС про необхідність вжиття заходів щодо проведення своєчасного придбання та отримання товарно-матеріальних цінностей необхідних для господарської діяльності.
 10. Готує відповідні подання для здійснення необхідного технічного забезпечення РСЦ та його структурних підрозділів.
 11. Забезпечує дотримання працівниками сектору правил внутрішнього трудового розпорядку. Здійснює контроль за веденням діловодства, збереженням документів. Забезпечує дотримання працівниками сектору законодавства України з питань державної служби та запобігання і протидії корупції.
 12. Організовує та приймає участь в здійсненні перевірок ТСЦ МВС в Луганській області, в межах своєї компетенції.
 13. Виконує інші завдання за дорученням керівництва регіонального сервісного центру МВС в Луганській області.

  Етапи відбору:

 1. Прийом документів і співбесіда з сектором персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС;
 2. Проведення групової співбесіди.

Прийом документів:

Документи подаються кандидатами особисто до сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Луганській області, який знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Б. Ліщини, буд. 37-Н.

Термін подачі документів до 18 год. 00 хв. 14 червня 2018 року.

 Перелік документівнеобхідних для участі у відборі:

 1. Копія паспорта громадянина України;
 2. Копія трудової книжки;
 3. Копія військового квитка;
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту з додатками;
 5. Згода на обробку персональних даних (бланк видається під час прийому документів);
 6. Довідка про несудимість;

До всіх копій документів мати при собі (пред’явити) оригінали.

Додатково можуть бути подані:

 1. Резюме у довільній формі з фото;
 2. Мотиваційний лист про бажання працювати на обраній посаді, написаний кандидатом;
 3. Рекомендаційні листи за наявності (характеристики) з попередніх місць роботи або навчання;
 4. Для учасників Програми ознайомлення з роботою СЦ МВС – наявність сертифікату.

Контактна особа: Карабут Максим Костянтинович, Літюк Олександр Сергійович (06452) 4-50-55