A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Послуги сервісних центрів МВС надаватимуть в Сєвєродонецькому центрі надання адміністративних послуг


30 Липня 2021

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Луганській області та Сєвєродонецький ЦНАП підписали узгоджене рішення про співробітництво з надання адміністративних послуг.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523 затверджений Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центри надання адміністративних послуг. До зазначеного переліку включено адміністративні послуги, зокрема:

  • Обмін посвідчення водія (без складання іспитів);
  • Видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
  • Державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експертів)
  • Перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

За сприяння Проєкту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) було придбано для ЦНАП області обладнання для оформлення видачі посвідчень водія та реєстрації транспортного засобу.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області можна звертатися за телефоном (06452)4-50-55.