A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС в Луганській області протестував окуряли «Drunk Busters»


16 Вересня 2020

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Луганській області провів тренінг «Випробуй у безпеці» з учнями Рубіжанського політехнічного коледжу ім. Порай-Кошиці, які незабаром стануть водіями. Під час зустрічі обговорювали питання небезпеки порушення ПДР та керування автомобілем у нетверезому стані. Аби випробувати на собі відчуття та зміни у сприйнятті навколишнього світу водієм, який сідає за кермо після вживання алкоголю, співробітники сервісного центру МВС запропонували учасникам випробувати на собі окуляри «DRUNK BUSTERS», що імітують стан сп’яніння. У цих окулярах необхідно було виконати декілька простих вправ, які наочно демонстрували усю небезпеку нетверезого водіння.

За словами начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області Михайла Волченка:

«Ми з турботою ставимось до майбутніх водіїв. Бути водієм означає нести відповідальність не тільки за свою безпеку і життя, а й за інших учасників дорожнього руху.

На жаль, статистика правопорушень показує, що деякі водії дозволяють собі вживати спиртні напої або наркотичні засоби керуючи транспортними засобами. Третя частина всіх ДТП відбувається за участю водіїв в стані алкогольного сп’яніння, внаслідок чого гинуть тисячі людей. Це призводить до сумних, а іноді до трагічних наслідків. Тому ми долучились  до Всеукраїнського проєкту «Випробуй у безпеці». За допомогою спеціальних окулярів учні мають змогу зрозуміти, як це небезпечно, сідати за кермо на підпитку»

Після заняття комплект окулярів та килимок передали представникам коледжу для проведення таких занять з учнями на постійній основі.

Наприкінці заняття учасиків також ознайомили з роботою мобільного сервісного центру МВС, розповіли про послуги, які він надає, та учасники змогли все уважно роздивитись.