Сервісні центри МВС завітали до ліцеїстів Кадетського корпусу


28 Січня 2020

IMG_4801-min

Як може сервісний центр МВС допомогти майбутнім захисникам нашої країни? Ми задали собі це питання. І вирішили завітати до Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовко «Кадетський корпус імені героїв Молодої Гвардії». Наша команда допомагає  отримати довідку про відсутність судимості для ліцеїстів, які вирішили вступити до вищих навчальних закладів та стати офіцерами. Оскільки у хлопців достатньо насичений графік навчання, який співпадає з графіком роботи стаціонарних сервісних центрів МВС, мобільний сервісний центр вирушив до них.

Також до ліцеїстів завітав керівник регіонального сервісного центру МВС в Луганській області Михайло Волченко та його заступник, Олександр Рибалко, які познайомили їх з роботою сервісних центрів МВС та мобільного сервісного центру, а також відповіли на найпопулярніші запитання про роботу центрів. Для наочності, щоб більше познайомити із функціоналом і обладнанням, вихованці змогли подивитись мобільний сервісний центр.

Така співпраця допоможе курсантам не лише отримати теоретичні знання, але і отримати практичні рекомендації від діючих працівників сервісних центрів.