A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Луганщині роботу сервісних центрів перевірять «таємні клієнти»


24 Квітня 2019

В усіх ТСЦ МВС нового зразка стартував проект «Таємний клієнт»завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку сервісу.

На Луганщині цей проект реалізується в усіх чотирьох територіальних сервісних центрах за адресами:

—  м. Сватове, вул. Дружби, 22

— м. Сєвєродонецьк, Маяковського, 2А

— м. Старобільськ, вул. Старотаганрозька, 107А

— м. Лисичанськ, вул. Канатна, 45

Таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно відвідати сервісний центр МВС, отримати реальну послугу, заповнити та надіслати анкету-відгук.

Під час свого візиту громадянин зможе оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця експертної служби МВС. Клієнт також зможе зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

Однак, слід пам’ятати: анкета не є повідомленням про корупцію. Для цього  необхідно заповнити спеціальну Форму електронного повідомлення (її можна знайти на сайті проекту та на сайті НАЗК).

Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу, а результати проекту будуть оприлюднені згодом на сайті Головного сервісного центру МВС. Зазначимо, що проект «Таємний клієнт» реалізовується за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні.

servis