545 послуг за 3 місяці – мобільний сервісний центр МВС крокує віддаленими куточками області!


23 Квітня 2019

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні центри, які оснащені необхідним сучасним обладнанням, для надання адміністративних послуг.

Завдяки роботі мобільного сервісного центру МВС громадяни можуть отримувати послуги сервісних центрів, не звертаючись до звичайного стаціонарного центру та не долаючи відстані між містами. МСЦ МВС виїжджає у віддалені населені пункти області, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри,та надають найбільш популярні послуги звичайних сервісних центрів – реєстрація (перереєстрація) авто, заміна посвідчення водія, видача посвідчення водія міжнародного зразка, а також прийняття запитів на отримання довідок про несудимість.

За період з 01.01.2019 по 31.03.2019 МСЦ МВС здійснено 16 виїздів до населених пунктів Луганської області  —  м. Кремінна, смт. Троїцьк, смт. Станиця – Луганська, смт. Новопсков, м. Попасна та надано 545 послуг, а саме:

  • Реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів – 128;
  • Заміна посвідчення водія – 45;
  • Видача посвідчень водія міжнародного зразка – 3;
  • Прийнято запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимості – 369.

Щоб мобільний сервісний центр МВС приїхав у населений пункт, органи місцевого самоврядування повинні звернутись до регіонального сервісного центру МВС в Луганській області із заявкою.

У майбутньому МСЦ МВС будуть розширювати географію маршрутів та ефективність роботи для надання громадянам дійсно якісного державного сервісу .

Більше інформації про роботу мобільного сервісного центру можна дізнатись тут: http://lug.hsc.gov.ua/index/mobilni-sts/

МСЦ авто