День захисту дітей разом із сервісними центрами МВС


01 Червня 2018

DSC_0187

В Україні та в усьому світі в перший день червня відзначається День захисту дітей. Цей день є не тільки святом для самих дітлахів, ще він нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, та звісно ж за їх участі.

До проведення заходів присвячених захисту дітей долучились і працівники сервісних центрів МВС в Луганській області спільно зі співробітниками Головного управління Національної поліції в Луганській області. До сервісного центру МВС в м. Лисичанськ запросили загін ЮІР «3 рота», переможців минулорічного обласного конкурсу інспекторів дорожнього руху.

На початку, поліцейські розповіли про обладнання та авто за допомогою яких вони працюють. Після цього адміністратори      центру провели ознайомчу екскурсію для дітей сервісним центром. Розповіли про існуючі номерні знаки та показали як друкується свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, а також посвідчення водія. Крім того «юні інспектори руху» спробували скласти теоретичний іспит з ПДР та отримали можливість відчути себе у ролі справжніх водіїв.

Наприкінці керівництво регіонального та територіального сервісного центру МВС зробили дітям фірмові подарунки.