Тиждень «Водія початківця»


26 Квітня 2018

IMG_3089

З початку 2018 року в Луганській області було видано майже три тисячі посвідчень водія. Заміна та видача посвідчень водія одна з найпопулярніших послуг у сервісних центрах МВС.

Саме тому в рамках проведення  тижня «Водія початківця», співробітники сервісних центрів МВС в Луганській області відвідали вищі навчальні заклади та автошколи. В першу чергу увагу звертали на процедуру отримання посвідчення водія, а також, нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху та можливу відповідальність у разі невиконання необхідних вимог водіями на дорозі.

Проведення зустрічі зі студентами Донбаського державного технічного університету було заплановано у вигляді лекції, яка швидко перейшла у відкритий діалог. Учні задавали багато питань щодо видачі посвідчення водія, порядку проведення складання іспитів, маршрутів практичного іспиту, цікавились помилками які найчастіше допускають водії початківці. На всі питання співробітники територіального сервісного центру МВС в м. Лисичанськ дали вичерпні відповіді. На випадок, якщо виникнуть додаткові запитання кожному присутньому дали візитку із посиланням на сайт hsc.gov.ua/prava/ на якому детально роз’яснено як отримати посвідчення водія в перше. Схожа зустріч пройшла із учнями автошколи.

Нагадаємо в Луганській області діє 36 акредитованих навчальних закладів з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. Знайти адреси закладів можна на сайті hsc.gov.ua